Apie Mane

Kadaise Lietuvoje gyvavo itin gausi ir įtakinga litvakų – Lietuvos žydų – bendruomenė. Deja, Antrojo Didžiojo Karo metais, beveik visi šios etninės kategorijos gyventojai buvo išnaikinti. Jų vietą XXI amžiuje užėmė litvanglai – žymiai gausesnė ir įtakingesnė Lietuvos anglų, Anglijos lietuvių ir “nei tai lietuvių, nei tai anglų“ bendruomenė. Kiekvieną dieną juos galime sutikti važiuodami troleibusu ir klausydamiesi hipertarmiškų pokalbių, tokių kaip: “Laik, syriusly, taigi Feisbukas – visiškas oldskūlas.“ Bet šis tinklaraštis – ne apie juos. Šis tinklaraštis – apie mane.

Mano vardas – Maksas, pavardė – Subatavičius. Esu dvidešimt šešerių metų jaunuolis, išgyvenantis kūrybinę krizę. Į ryškiausių savo gyvenimo įvykių gretas esu įtraukęs dvi perskaitytas Džeimso Džoiso knygas: “Jaunojo menininko portretas“ ir “Finnegan’s Wake“ (ją skaičiau angliškai). Džoiso rašymo stilius, maniera ir erudicija įkvėpė mane patį griebtis kompiuterinės plunksnos ir pabandyti pačiam išlieti Sielą į nepaliaujamai su savim rezonuojančios technologinės Būties šviesą. Rezultatai – labai įvairūs.

Šiame tinklaraštyje pabandysiu: perteikti keletą nuosavos kūrybos darbelių; išsiaiškinti, kodėl poeziją rašau beveik išskirtinai anglų kalba, o prozą – išskirtinai lietuviškai; aptarti keletą svarbesnių užsienio autorių kūrinių tiek prozos, tiek proezijos sferose.

Tikiuosi, laiką čia praleisi prasmingai!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s